Werken bij IKMN

Institute Krav Maga Netherlands groeit en we zijn altijd op zoek naar goede Krav Maga instructeurs!

We werken hoofdzakelijk met instructeurs die wij zelf hebben opgeleid (of die we goed hebben leren kennen) voordat ze de General Instructors Course van onze federatie gaan doen. Bij IKMN hanteren we een zeer hoge kwaliteitsstandaard en dat betekent dat we nogal wat vragen van een instructeur.

Een nieuwe instructeur is meestal een leerling van ons die al een aantal jaren bij ons traint. Wanneer we samen met de kandidaat-instructeur besluiten aan het instructeurstraject te beginnen start eerst de interne opleiding. Dit betekent dat de kandidaat-instructeur het instructeursteam gaat assisteren in de les en op die manier al veel van het vak kan leren. Tevens neemt de kandidaat-instructeur deel aan onze wekelijkse instructeurstrainingen.

Nadat de interne opleiding is afgerond gaat de kandidaat-instructeur de General Instructors Course doen. We werken namelijk alleen met volledig gecertificeerde instructeurs.

Ons team bestaat uit hoog gekwalificeerde instructeurs die zelf intensief trainen en met passie het instructeursvak uitoefenen. Het team blijft zich constant ontwikkelen en neemt deel aan instructeursupdates en trainingen in binnen- en buitenland. De instructeurs trainen om hun eigen vaardigheden te verbeteren, leggen wanneer dat kan examens af om hun level te verhogen en hebben er plezier in om een zo goed mogelijke instructeur te zijn.

Denk jij dat je het in je hebt om ons IKMN team te versterken? Neem dan contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken. Ook talent van buiten onze school is eventueel welkom.

 

Deze website maakt gebruik van cookies om de functionaliteit te optimaliseren. Wilt u meer weten over het gebruik van cookies lees dan onze privacy policy.

Ik accepteer cookies van deze site.